ZEYNEL AYDIN COM üzerinden fotoğraf paylaşımı

Değerli izleyenlerim, Uzun zamandan beri güncellemeyi düşündüğüm kişisel web sayfam nihayet yeni görüntüsü ile beğeninize açıldı.Öncelikle web master arkadaşlarıma teşekkürlerimi yollamak isterim.Kısa zamanda katedilen mesafa gercekten baş döndürücü bir hıza ulaştı.

 

Sayfanın tasarımı ve içerik paylaşımı esnasında üzerinde durduğum en belirgin detay, bu oluşumun kişisel web sayfam olması yanında, izleyenler için bir bilgi paylaşım  merkezi ve yanımda, yakınımda olan fotoğraf akrabalarımla çıktığımız bu bu yolculukta onların da fotografları ve proje çalışmaları ilgili sayfalarda yer alabilsin istedim. Ana menü altında sıralanan başlıkların içinde, SEÇTİKLERİM ikonuna tıkladığınızda, benimle fotoğraflarını paylaşan arkadaşlarımızın eserlerine kolayca ulaşabileceksiniz...Bu demek oluyor ki bu sayfa benim kişisel sayfam olması ötesinde Bizim  sayfamız olma özelliği de taşıyacak.

 

Bizden haber ve bilgilerin yer alacağı duyuru sayfamızda ise yine bize ait her şeyi bulabileceksiniz. Duyurlar sayfamız içinde, Etkinlikler, Eğitim seminerleri ve Fotograf uygulamalarından tutunda Fotoğrafcının gezi rehberliğine varıncaya kadar birçok konu başlığı yer alacak.

 

MAKALELER sayfamızda fotograf hakkında bilgi paylaşımını ön planda tutan  yazılı dökümantasyonlar,gezi anıları  ve gözlemlerimiz yer alacak...

 

FOTO GALERİ  başlığı altında şahsıma ait fotoğraf çalışmalarını farklı katagori başlıkları altında izleyenlerimle buluşturmayı amaç edindim.

 

TÜRKİYE FOTOGRAFLARI başlığı altında ise sadece benim değil yer almasını isteyen herkesin yaşadığı şehre ait görselleri bize yollamaları durumunda eserlerini başkalarıyla paylaşma imkanı yarattık.Şehir panaromaları veya bir şehir ile özdeşleşmiş anıtsal  figürlerin fotografları,mimari özellikleri de yine bu sayfada fotograf sahibinin adıyla yayınlanacak. Sadece Yaşadığınız şehrin değil gidip gördüğünüz,görüp fotoğrafladığınız başka şehirlere ait fotoğrafları da burada genel paylaşıma açtık.Bu Başlığı ŞEHİR FOTOGRAFI arayanların uğrak yeri yapmayı amaç edindik.

 

Hepsinden önemlisi sayfamız içinde yer alan bütün fotoğrafların SATIŞININ yapılabilmesi için gerekli alt yapıyı istediğimiz gibi olmasa da amacına uygun şekilde tasarlamaya gayret ettik.İzleyenlerin beğendiği her fotografı farklı boy ve çözünürlüklerde ve parçalı ebatlarda satın alabilmesinin yolunu açtık.Sadece bize ait fotografları değil, sizin fotograflarınızı da satışı yapılabilecek şekilde izleyenlere sunmayı amaç edindik. Bu nedenle bizimle paylaştığınız her fotografın orijinal boyutlarını iyi saklayın...Hiç beklemediğiniz bir anda sizden istemek durumunda kalabiliriz.

 

Her yeni başlangıca adım atarken, her zaman oldugu gibi bugün de tek başımıza  değil, takım olarak ve yol arkadaşlığı içinde bir birliktelik olması arzusu içindeyiz...Ve daha iyi şeylere ancak birlikte olmamız durumunda çabuk ulaşacağımıza inanıyorum.Bu nedenle desteğinize ihtiyaç duyuyor,yolculuğumuzun hayırlı olmasını diliyorum.

 

Saygılarımla