FOTOGRAF ATÖLYESİ CALIŞMA İLKELERİMİZ...
 • Zeynel AYDIN Fotoğraf atölyesi, üyelerinin fotoğraf,bilgi ve deneyimlerini paylaşabileceği sosyal bir çalışma grubu ortamıdır.

 

 • Zeynel AYDIN Fotoğraf Atölyesi, fotoğraf çeken herkese açıktır. Profesyonel, ileri amatör, yeni başlayan ya da fotoğrafı bilinçli çekmek isteyen herkes, üye olarak atölye imkanlarından yararlanabilir.

 

 • Zeynel AYDIN Fotoğraf Atölyesi çalışmaları içinde kendinizi geliştirebilir,diğer üyelerle bilgi, deneyim ve fotoğraf paylaşarak daha iyi fotoğraf çekmeye doğru keyifli bir yol alırsınız.

 

 • Zeynel AYDIN Fotoğraf Atölyesi, bu yolculuğa üretken ve yaratıcı bir statü kazandırarak; fotoğrafçının kendisini geliştirici ve fotoğraf sanatına katkılarını destekler; üyelerine çeşitli özel olanaklar, avantajlar ve organizasyonlar sağlar; çözüm ortaklıkları yaratır.

 

 • Zeynel AYDIN Fotoğraf Atölyesi, üyelerine özel koşullarda Sergi, Gezi, Yayın gibi özel imkânlar sunar, benzer birçok etkinliği organize eder.

 

 • Zeynel AYDIN Fotoğraf Aölyesi, Fotoğraf konuşanların sesi olmayı hedeflerken,Fotoğrafçı ve fotoğraf severlere sosyal ve saygın bir platform oluşturur.Üyelerinin önerileri, şikâyetlerini ve taleplerini önemser.Profesyonel, amatör ve yeni başlayanlarla eşit mesafede durmaya özen gösterir...

 

Zeynel AYDIN  FOTOĞRAF ATÖLYESİ NEDEN ÜCRETLİ  ?

 

Çünkü ;

 

 • Fotoğrafçı ve fotoğraf severlere kaliteli hizmet sunmayı hedefler…
 • Üyelerine atölye içinde, eğitim seminerleri, söyleşiler,fotoğraf okuma ve değerlendirme toplantıları düzenleyerek usta ve deneyimli fotoğrafçılar ile bir araya gelme imkânı yaratır; internet sitesinde sanal sergi; fotoğraf çekimi ve dijital işleme üzerine eğitim, gerçek yaşamda karma sergi açma,fotoğraf albümü, kitap, gösteri ve sunum hazırlama gibi birçok olanak sunar…

 

 • Üyelerinin fotoğraf başta olmak üzere, ulaşımdan sağlığa, kozmetikten tekstile, spordan pet'e, birçok sektörden ayrıcalıklı hizmet alması imkânı yaratır. Hizmet satın alınan Partner firmalarının sayısını her gecen gün artırmayı hedefler...
 • Üye odaklı bir organizasyon olmayı amaçlar…
 • Lisanslı yazılım kullanır…
 • 

Zeynel AYDIN Fotoğraf Atölyesinde neler yapabilirsiniz ;

 

Zeynel AYDIN Fotoğraf Atölyesi fotoğraf ve bilgi paylaşımı esasına dayalı, sürekli eğitime inanan ve gelişmeye açık, sosyal projeler üreten bir çalışma grubu topluluğudur. Atölye çalışmaları içinde ücretli temel fotoğraf eğitimi aldıktan sonra “Üye” olma hakkı elde edersiniz… Üyelik kimlik kartlarınıza yılda bir kez yenileme aidatı öder, başkaca bir aidat ödentisi yapmak zorunluluğunuz yoktur.

 

ÜYELİK TİPLERİ : 

 

Normal üye: Atölye içi temel fotoğrafçılık eğitimi alan herkes Normal üye statüsü kazanır. Atölyenin sunmuş olduğu bütün imkânlardan eşit olarak yararlanır.

 

Gümüş Üye : Atölye içi eğitimlerini tamamlamış normal üyelerin sosyal projeler üretmesi ve projelerini atölye aracılığı ile fotoğraf camiasına kazandırmış olması, atölye çalışmalarına destek veren, atölyenin sürekliliği konusunda çalışmalar yürüten üyeleridir…

 

Altın Üye : Atölye çalışmaları içinde aktif yer alan, sosyal projeler üreten, karma veya kişisel sergi açmış veya albüm yayınlamış; atölye içi eğitimlerde ders verir konumda olan ve Atölye hizmeti en az bir yılı aşkın üyelerdir.